Jeep Samochody dla dzieci

na stronę

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

Elektryczne dziecięce samochody: Jeep

Wszystkie elektryczne samochody dziecięce Jeep dostępne w naszej ofercie są oficjalnie licencjonowane i wyglądają prawie identycznie jak prawdziwe samochody. Karoseria samochodów dziecięcych Jeep jest wykonana z wytrzymałego i elastycznego plastiku. Napędzane są one przez akumulator o napięciu 12V, dzięki któremu Twoje dziecko może jeździć samochodem. Ponadto elektryczne samochody dziecięce Jeep są dostarczane z pasami bezpieczeństwa oraz pilotem zdalnego sterowania, dzięki któremu możesz w każdej chwili przejąć kontrolę. Pilot zdalnego sterowania umożliwia również regulację prędkości samochodu.

Dziecięcy jeep na akumulator

Wszystkie dziecięce elektryczne samochody Jeep są wyposażone w ciekawe opcje techniczne, takie jak odtwarzacz mp3, przycisk startu, pasy bezpieczeństwa i różne efekty dźwiękowe. Jeepy to prawdziwe samochody terenowe, dlatego wszystkie dziecięce samochody Jeep są wyposażone w solidne opony z gumy i siedzenia obite eko-skórą. Ponadto wszystkie te samochody są wyposażone w funkcję "soft start", co oznacza, że samochód nie rusza od razu na pełną prędkość, ale stopniowo przyspiesza do ustawionej prędkości. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można również samodzielnie regulować prędkość i sterować samochodem ręcznie.

Najlepszy elektryczny jeep dla dzieci

Jeep to jedna z najbardziej znanych marek samochodów i jest symbolem jakości. W naszej szerokiej gamie modeli samochodów dziecięcych Jeep znajdziesz wiele różnych modeli, począwszy od dużego Jeepa Wrangler Rubicon, a skończywszy na małym Jeepie do jazdy dziecięcej. Czy już zdecydowałeś, który elektryczny samochód Jeep sprawi Twojemu dziecku najwięcej radości? Zamów go jeszcze dzisiaj i zaskocz swoje dziecko nowym samochodem już jutro!