Samochody dla dzieci marki Mercedes

na stronę

Produkty 35

na stronę

Produkty 35

Elektryczne samochody dziecięce: Mercedes

Wszystkie elektryczne samochody dziecięce marki Mercedes dostępne w ofercie Berghofftoys posiadają oficjalną licencję i wyglądają tak samo jak prawdziwe samochody Mercedes. Samochody elektryczne Mercedes są wyposażone w funkcję "soft start", co oznacza, że samochód nie rusza od razu na pełną prędkość, ale stopniowo przyspiesza do ustawionej prędkości. Ponadto większość tych samochodów dziecięcych, oprócz standardowych dźwięków muzycznych, może odtwarzać muzykę z urządzeń AUX lub pendrive'a, dzięki czemu Twoje dziecko może słuchać swojej ulubionej muzyki.

Samochód dziecięcy Mercedes z pilotem zdalnego sterowania

Te elektryczne samochody dziecięce są odpowiednie dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Oprócz pasów bezpieczeństwa, samochody są dostarczane z pilotem zdalnego sterowania. Dzięki temu pilotowi możesz samodzielnie sterować samochodem, dopóki Twoje dziecko nie nabierze wystarczającej wprawy. Możesz nie tylko kontrolować kierunek jazdy, ale także regulować prędkość. Większość samochodów dziecięcych Mercedes ma trzy ustawienia prędkości: dwa, cztery lub sześć kilometrów na godzinę.

Dodatkowo, w samochodach elektrycznych Mercedes możesz bezpłatnie zamówić tabliczkę rejestracyjną z imieniem Twojego dziecka.

Najnowsze elektryczne samochody dziecięce Mercedes

Od masywnego pick-upa Mercedes X-klasse z dwoma miejscami siedzącymi po błyskawiczne sportowe samochody, nasza oferta zawiera różne modele od Mercedes. Czy już wiesz, który Mercedes najlepiej pasuje do Twojego dziecka? Zamów dzisiaj i zaskocz swoje dziecko nowym samochodem już jutro!

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefonicznie.