Nasze warunki dostawy

Przesyłki zarówno dla osób prywatnych jak i firm wysyłamy na terenie Europy standardowo DHL/DPD/ UPS i PostNL. Zaletą jest to, że paczki wysłane w ten sposób zostaną ponownie dostarczone na adres dostawy 2 do 3 razy, gdy nie będzie Cię w domu. Dostawa odbywa się w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i sobotę. Po 2 próbach doręczenia, przesyłka zostanie zwrócona do BWW 2INVEST N.V.

Czas dostawy

Czas dostawy u naszych przewoźników nie jest stały. Czasami można wybrać, kiedy ma być dostarczona paczka, a jeśli nie określimy preferencji, często można sprawdzić, kiedy kurier prawdopodobnie przyjedzie. Nasi przewoźnicy mają 98% gęstość dostawy w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienie złożone do godziny 15.30 w dni robocze zostanie dostarczone w ciągu 1-3 dni. Może jednak wystąpić opóźnienie, które jest denerwujące dla klienta i dla nas. Nie możemy ponosić za to odpowiedzialności i nie można z tego wywodzić żadnych "praw". Jeśli Twoja paczka nie została dostarczona na czas lub nadal ma status "zgłoszona", zbadamy sprawę. W międzyczasie jest jeszcze możliwe, że Twoja paczka zostanie dostarczona. Będziemy wtedy czekać na 14-dniowe dochodzenie i dlatego nie możemy jeszcze wysłać zwrotu pieniędzy lub nowego produktu. Jeśli produkt dotrze później niż oczekiwano, a Ty już go nie potrzebujesz, odmów przyjęcia zamówienia od doręczyciela. Dzięki temu nie musisz sam podrzucać go na pocztę. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie.

Wróć

Jeżeli przesyłka zostanie zwrócona do nas z powodu podania nieprawidłowego adresu dostawy lub z powodu niemożności dostarczenia jej na podany adres, pomimo wielokrotnych prób, będziemy zmuszeni do ponownego naliczenia opłaty za przesyłkę zwrotną. Prosimy również o sprawdzenie, czy podana przez Ciebie nazwa adresu dostawy jest prawidłowa. Różne adresy mogą zmylić firmę transportową i spowodować konieczność ponownego wysłania paczki. Koszty z tym związane poniesie wówczas odbiorca.

Preferencje

Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone w inny sposób niż zwykle, prosimy o wyraźne określenie tego podczas składania zamówienia. Następnie omówimy z Państwem, co jest możliwe. W przypadku zamówień specjalnych, przedmiotów na paletach oraz przedmiotów o innych wymiarach może zostać wybrany inny przewoźnik.

Koszty wysyłki:

Będą one oczywiście zależały od wybranego produktu. Samochód dziecięcy o masie 55 kg kosztuje więcej niż hulajnoga o masie 2 kg. Całkowite koszty wysyłki znajdziesz na końcu koszyka.